Select Page

Priešgaisriniai vartai ir užuolaidos, durys ir įranga

Priešgaisriniai vartai ir užuolaidos

Tam kad apsaugoti pramoninių pastatų ar visuomeninių patalpų (prekybos centrai, sandėliai, muziejai, požeminiai garažai ir t.t.) nuo ugnies ar dūmų plitimo, per didelio triukšmo lygio ar padidintos rizikos objektuose (bankai) naudojami priešgaisriniai, dūmams nepralaidūs, akustiniai, neperšaunami vartai ir užuolaidos.

Priešgaisrinės durys

UAB Buitmena siūlo priešgaisrines ir metalines įvairios paskirties durys, vienvėrės ir dvivėrės.
Priešgaisrinių durų paskirtis – atskirti vieną patalpą nuo kitos ir sustabdyti ugnies plitimą gaisro atveju.
Priešgaisrinės durys statomos visuomeninės bei komercinės paskirties patalpose, viešbučiuose. Priešgaisrinės durys būtinos ir individualiuose namuose, siekiant atskirti gyvenamą patalpą nuo garažo ar katilinės, taip pat katilinę nuo garažo. UAB Buitmena
tiekiamos priešgaisrinės durys gali būti plieninės, aliuminio profilių arba plieninių profilių. Plieninės priešgaisrinės durys dažniausiai būna aklinos arba su santykinai mažu langeliu, o aliuminio arba plieno profilių priešgaisrinės durys naudojamos, kai reikia didesnio šviesos pralaidumo pro šias duris. Mūsų siūlomos plieninės priešgaisrinės durys gali būti su langeliais, kurių išmatavimai yra maksimaliai 400×600 mm. Arba apvalus 300mm. Skersmens. Pagal specialu užsakymą galima užsakyti ir didesniu matmenų.
Mūsų siūlomos durys dažomos milteliniu būdu ir standartinė spalva pagal RALA 7035. Priklausomai nuo patalpų paskirties, gali pasiūlyti EI30, EI45, EI60, EI90 ir net EI120 priešgaisrines duris. Visos priešgaisrinės durys yra sertifikuotos pagal EN 1634 norma , Europos standartus CE ir atitinka Lietuvos standartams.

Vartai

Susukami priešgaisriniai vartai, stumdomi priešgaisriniai vartai, segmentiniai dūmams nepralaidūs vartai, susukami neperšaunami vartai, susukami garsui nepralaidūs vartai.

Priešgaisrinės užuolaidos

Susukamos priešgaisrinės užuolaidos
Dūmams nepralaidžios užuolaidos

MŪSŲ DARBAI

Mūsų atlikti darbai

Tel.: +370 620 81 009, +370 620 48 602,

+370 5 232 93 63

Adresas: Eišiškių pl. 25a, Vilnius, Lietuva

El. paštas: info@keraplast.lt

Susisiekime Šiandien!

UAB "Keraplast"

Eišiškių pl. 25a, Vilnius, Lietuva
Tel./faks.: +370 5 232 9363
Mob.: +370 620 81009

El.paštas: info@keraplast.lt